آشنایی با چاپخانه نقش هنر

برخی از امکانات و خدمات مجموعه

چاپخانه نقش هنر با بهره گیری از دستگاه پلیت ستر مدل 2011، دستگاه 4.5 ورقی چهار رنگ همزمان، چند دستگاه دو ورقی 4 رنگ و 5 رنگ همزمان، دستگاه 2 ورقی 2 رنگ، دستگاه GTO چهار رنگ همزمان، دستگاه چاپ دیجیتال xerox و ... در خدمت شما مشتریان گرامی میباشد. 
برخی از خدمات مجموعه چاپ نقش هنر به شما عزیزان عبارتند از: 
 
» چاپ کاتالوگ و چاپ پوستر 
» چاپ کارت ویزیت 
» چاپ سربرگ و ست اداری 
» چاپ فاکتور و سرنسخه 
» چاپ بنر و فلکسی فیس 
» چاپ پلات و لمینت 
» چاپ پاکت و Shopping Bag 
» و ...
کـارت پوســتال

کـارت پوســتال

چاپ کارت تبريک و کارت پستال فوري يکي از روش هايي است که براي ارسال تبريکات در مناسبت هاي مختلف مورد استفاده قرار مي گيرد. در زندگي شخصي و حرفه اي همه افراد لحظاتي وجود دارد که موفقيت هايي را جشن مي گيرند شما به عنوان يک دوست و يا همکار مي توانيد با استفاده از آن ها پيام هاي تبريک خود به شکلي ماندگار براي آن ها ارسال نماييد.
چاپ کارت تبريک و کارت پستال فوري، ماندگار و خاص
چاپ کارت تبريک و کارت پستال فوري يکي از روش هايي است که براي ارسال تبريکات در مناسبت هاي مختلف مورد استفاده قرار مي گيرد. در زندگي شخصي و حرفه اي همه افراد لحظاتي وجود دارد که موفقيت هايي را جشن مي گيرند شما به عنوان يک دوست و يا همکار مي توانيد با استفاده از چاپ کارت تبريک و کارت پستال فوري پيام هاي تبريک خود به شکلي ماندگار براي آن ها ارسال نماييد. در مراودات تجاري نيز چاپ کارت تبريک و کارت پستال فوري مي تواند روشي براي نزديک کردن افراد به يکديگر باشد و حتي در برخي موارد مي تواند موجب استحکام روابط تجاري ميان افراد و شرکت ها شود.

چاپ کارت تبريک و کارت پستال فوري در مقايسه با چاپ افست


یکی از مرسوم ترین روش هایی که برای چاپ کارت تبریک و کارت پستال مورد استفاده قرار می گیرد استفاده از روش چاپ دیجیتال است. چاپخانه های بسیاری نسبت به انجام خدمات چاپ کارت تبریک و کارت پستال فوری اقدام می کنند که می توان با استفاده از راهنمایی کارشناسان آن ها در خصوص روش های چاپ مورد استفاده و بهینه برای چاپ کارت تبریک و کارت پستال فوری اطلاعات لازم را کسب نمود. چاپ کارت تبریک و کارت پستال فوری در مقایسه با چاپ افست علاوه بر این که در زمان تحویل کار صرفه جویی می نماید می تواند کاری با کیفیت تر در مقایسه با چاپ افست تولید نماید. استفاده از دستگاه های چاپ دیجیتال در چاپ کارت تبریک و کارت پستال فوری باعث می شود وضوح رنگ و تصاویر بر روی کارت تبریک بسیار بالاتر می باشد. پرینتر های دیجیتالی برای چاپ از چاپگر های لیزری استفاده می کنند و یا فرایند چاپ کارت تبریک و کارت پستال فوری با استفاده از جوهر مایع انجام می شود. چاپ افست روشی است در آن جوهر مورد استفاده بر روی کارت تبریک به شکلی کاملا صاف قرار چاپ می شود. در برخی موارد به جای چاپ کارت تبریک و کارت پستال فوری و یا استفاده از روش چاپ افست می توان از روش خطاطی بر روی کارت تبریک و یا کارت پستال استفاده نمود. این روش اگرچه بسیار هزینه بر تر از روش های چاپ کارت تبریک و کارت پستال فوری و افست است اما در عین حال از لحاظ کیفیت و ارزش بسیار بالاتر خواهد بود. در مراسم های رسمی و مجالس خاص برای دعوت افراد می تواند از این نوع کارت های دعوت به جای چاپ کارت تبریک و کارت پستال فوری استفاده نمود.

چاپ کارت تبریک و کارت پستال فوری در مقایسه با کارت های تبریک دیجیتالی
همان طور که اشاره گردید یکی از انواع کارت های تبریک و کارت پستال، نوع دیجیتالی آن است. فایل هایی که یا به صورت آماده وجود دارد و برای مناسبت های خاصی طراحی و تولید شده اند و یا اینکه امکان اعمال تغییرات بر روی آن ها و شخصی سازی را برای کاربران فراهم نموده اند. در هر دو صورت فایل ها پس از آماده شدن از طریق ایمیل با از طریق شبکه های اجتماعی برای مخاطبین ارسال می شود. این روش اگرچه امروزه جایگاه ویژه ای نزد کاربران پیدا کرده است اما نمی توان آن را با ارسال کردن کارت های واقعی مقایسه نمود.
یکی از ویژگی های خاص چاپ کارت تبریک و کارت پستال فوری و ارسال آن برای افراد ماندگاری این کارت ها است به ویژه اگر در طراحی های آن کمی خلاقیت استفاده شده باشد می تواند به سادگی تا مدت ها بر روی میز کار و یا کتابخانه افراد قرار بگیرد و همواره یاد آور شما برای آن شخص باشد.
البته در کنار این موارد لازم است به این نکته نیز اشاره کنیم که استفاده از کارت تبریک و کارت پستال های دیجیتالی در مقایسه با خدمات چاپ کارت تبریک و کارت پستال فوری هزینه کمتری را به کاربران تحمیل می کنند و از طرف دیگر این کارت ها می توانند تا حد بسیار زیادی از هدر رفتن کاغذ و آسیب به محیط زیست جلوگیری کند.

اهمیت استفاده از چاپ کارت تبریک و کارت پستال فوری
ارسال و چاپ کارت تبریک و کارت پستال فوری یکی از موارد مهمی است که باید در مراودات دوستانه و کاری به آن توجه ویژه نمود. هنگامی که در مناسبت های خاص از چاپ کارت تبریک و کارت پستال فوری استفاده می کنید و یا برای دعوت کردن افراد به مراسم ها و مهمانی از این روش استفاده می کنید موجب می شوید افراد هیجان زده شده و احساس خوبی به شما و مراسمی که قرار است در آن شرکت کنند داشته باشند. چاپ کارت تبریک و کارت پستال فوری به عنوان مثال برای تبریک عید نوروز حتی برای شرکت ها و در مراوده با کارمندان نیز بسیار اثرگذار خواهد بود. در طراحی کارت های تبریک یا کارت پستال باید توجه خود را معطوف به موضوع کارت و مناسبتی که برای آن اقدام به چاپ کارت تبریک و کارت پستال فوری می کنید نمایید. استفاده از طرح های بدون ربط به هدف ارسال کارت می تواند اثرات نامطلوبی به همراه داشته باشد. رنگ ها و طرح های خاص و بر اساس موضوعات مشخص می تواند باعث جلب توجه دریافت کننده کارت شود که بر همین اساس حس خوبی را در او ایجاد نماید. در زمان چاپ کارت تبریک و کارت پستال فوری باید در نظر بگیرید که علاوه بر طرح و رنگ و طراحی های خاص، مطالبی که بر روی کارت درج شده نیز دارای اهمیت فراوانی است. وجود توضیح مختصری در مورد مراسمی که قرار است افراد در آن دعوت شوند و زمان و مکان آن در کارت های دعوت یا استفاده از مطالب مرتبط با مناسب خاصی که از کارت تبریک برای آن استفاده می کنید امری ضروری در چاپ کارت تبریک و کارت پستال فوری تلقی می گردد. باید توجه داشته باشید وجود غلط های تایپی و چاپی در متون مورد استفاده در کارت ها موضوعی است که هرگز نباید از آن بدون توجه گذشت زیرا همان طور که اشاره گردید این کارت ها ممکن است تا مدت ها نزد افراد باقی بماند و بهتر است دقت لازم را در این زمینه ها انجام دهید.لطفاً جهت دریافت قیمت انواع خدمات چاپی و یا مشاوره با کارشناسان ما با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید: 
 
تلفـن تماس:  
------------- 700 900 66 (21) 98+ (10 خط ویژه)  
------------- 88 27 94 66 (21) 98+  
------------- 62 28 94 66 (21) 98+  
------------- 234 0 43 66 (21) 98+  
------------- 70 92 94 66 (21) 98+  
------------- 79 92 94 66 (21) 98+  
 
تلفن مستقیم چاپخانه: 48 و 47 22 90 66 (21) 98+  
 
همراه مسئول مقیم در چاپخانه: 09354000335  

فکس : 
داخلی 6

آدرس ايميل : 
66900700.com@gmail.com