آشنایی با چاپخانه نقش هنر

برخی از امکانات و خدمات مجموعه

چاپخانه نقش هنر با بهره گیری از دستگاه پلیت ستر مدل 2011، دستگاه 4.5 ورقی چهار رنگ همزمان، چند دستگاه دو ورقی 4 رنگ و 5 رنگ همزمان، دستگاه 2 ورقی 2 رنگ، دستگاه GTO چهار رنگ همزمان، دستگاه چاپ دیجیتال xerox و ... در خدمت شما مشتریان گرامی میباشد. 
برخی از خدمات مجموعه چاپ نقش هنر به شما عزیزان عبارتند از: 
 
» چاپ کاتالوگ و چاپ پوستر 
» چاپ کارت ویزیت 
» چاپ سربرگ و ست اداری 
» چاپ فاکتور و سرنسخه 
» چاپ بنر و فلکسی فیس 
» چاپ پلات و لمینت 
» چاپ پاکت و Shopping Bag 
» و ...
کــارت ویـزیــت

کــارت ویـزیــت

چاپ کارت ويزيت فوري، روشي جذاب براي معرفي شما
چاپ کارت ويزيت فوري يکي از روش هايي است که براي تهيه کارت ويزيت مورد استفاده قرار مي گيرد. براي همه افراد ممکن است پيش بيايد که در جلسات کاري حضور پيدا کنند و نياز باشد که از کارت هاي ويزيت خود استفاده نمايند. برخي مواقع ممکن است همايش ها، نمايشگاه و مراسمي از اين قبيل روي دهد و فرصت کافي براي چاپ کارت ويزيت به صورت افست وجود نداشته باشد. در اين شرايط اهميت چاپ کارت ويزيت فوري مشخص مي شود. تفاوت چاپ کارت ويزيت فوري و افست در مدت زمان چاپ و تيراژ چاپ است. در زمان هايي که فرصت کافي براي چاپ کارت ويزيت وجود ندارد و تعداد کارت هاي مورد سفارش مي تواند کم باشد روش ديجيتال يا چاپ کارت ويزيت فوري روشي است که مي تواند مورد استفاده قرار گيرد. از طرفي کيفيت چاپ در کارت هاي ويزيتي که با روش ديجيتال يا همان چاپ فوري توليد مي شوند نيز موضوعي است که مي تواند افراد را ترغيب کند تا از اين روش استفاده نمايند. جلوه بيشتر طرح و رنگ ها در چاپ کارت ويزيت فوري در مقايسه با چاپ افست تا حدي بهتر بوده و همين ويژگي ها سبب شده تا چاپ کارت ويزيت فوري در مقايسه با چاپ افست طرفداران خاص خود را داشته باشد.

جنس کارت ويزيت هاي اين مجموعه به شرح زير مي باشد:

چاپ کارت ویزیت فوری و اهمیت آن در کسب و کار
لازم است اشاره ای داشته باشیم به اهمیت چاپ کارت ویزیت فوری در کسب و کار ها و بدانیم که چرا استفاده از کارت های ویزیت به عنوان بخشی ضروری در بازار کار به حساب می آید. امروزه کمتر شخص یا شرکتی را می بینیم که برای معرفی خود از کارت ها ویزیت استفاده نکنند. حتی می توان گفت با توجه به اهمیت چاپ کارت ویزیت فوری این موضوع به رقابتی میان افراد و سازمان تبدیل شده تا کارت های خاص تر و ماندگار تری را مورد استفاده قرار دهند. برای اینکه اهمیت چاپ کارت ویزیت فوری را درک نمایید می توانیم به این صورت آن را معرفی کنیم که کارت ویزیت در واقع یک روش قدرتمند برای بازاریابی به حساب می آید. بدون تردید همه افراد در تمام اصناف مختلف به دنبال یافتن مشتریانی برای معرفی خدمات و محصولات خود هستند. استفاده از کارت ویزیت تا حد زیادی می تواند این کار را تسهیل نماید. هنگامی که قصد دارید خود را به دیگران معرفی کنید کافی است کارت ویزیتی را به آن ها ارائه دهید که اطلاعات شما و شغل و کسب و کاری که در آن مشغول به فعالیت هستید بر روی آن درج شده باشد. بدون تردید افراد کنجکاو خواهند شد تا در خصوص شما و کارتان اطلاعات بیشتری کسب نمایند و از طریق وب سایتی که بر روی کارت ویزیت درج نمودید و یا شماره های تماس شرکت و محل کارتان می توانند به این اطلاعات دسترسی پیدا کنند. به همین سادگی شما یک گام اساسی و ارزشمند برای شناساندن خودتان به دیگران برداشته اید. همین امر به روشنی اهمیت چاپ کارت ویزیت فوری را نمایان می کند.


ویژگی های طراحی و چاپ کارت ویزیت فوری
پیش از اینکه به موضوع چاپ در خصوص کارت ویزیت اشاره نماییم لازم است اشاره کنیم که کارت های ویزیت ابزارهایی هستند که مخاطبان را به شکل بصری دیگر می کنند و به همین دلیل نوع طراحی و رنگ بندی های مورد استفاده در آن ها از اهمیت بالایی برخوردار هستند. کارت هایی که طرح مشخصی ندارند و ترکیب رنگ مناسبی در طراحی آن ها استفاده نشده و یا کارت هایی که بسیار شلوغ و پر از نوشته های ریز و درشت هستند از لحاظ بصری نمی توانند به عنوان یک محصول چشم نواز مطرح شوند و به همین سبب موضوع طراحی در چاپ کارت ویزیت فوری از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
در طراحی کارت ویزیت باید به صورت ویژه ای به موضوع فعالیت توجه نمود. کارت های ویزیت باید از لحاظ محتوا و طراحی در یک راستا باشند. رنگ بندی نیز موضوعی است که از ترکیب موضوع فعالیت و طراحی تبعیت می کند. اما در خصوص مطالبی که بر روی کارت ویزیت درج می شود باید اشاره نمود که علاوه بر عنوان شرکت، نام و نام خانوادگی خودتان و سمتی که در آن فعالیت می کنید باید نسب به درج اطلاعات تماس نیز اقدام نمایید. اطلاعات تماس شما شامل شماره های تماس، آدرس ایمیل، آدرس وب سایت و در صورت وجود آدرس شبکه های اجتماعی همه راه های ارتباطی هستند که افراد می توانند از طریق آن ها با شما ارتباط بر قرار کنند که این موضوع هدف اصلی استفاده از کارت ویزیت است.
نکته ای که در خصوص طراحی و چاپ کارت ویزیت فوری باید مورد توجه قرار بگیرد این است که استفاده از طرح ها و قالب های آماده می توانند به اعتبار شما ضربه وارد کنند. طراحی های تکراری و یا کپی از کار سایر طراحان و کسب و کارها موضوعی است که با هدف کاهش هزینه های طراحی و چاپ کارت ویزیت فوری مطرح می شود اما استفاده از این گزینه ها در واقع فدا کردن ارزش و اعتبار کاری شماست.

چاپ کارت ویزیت فوری بر روی چه کاغذ هایی انجام می شود
یکی از ویژگی های چاپ کارت ویزیت فوری در این است که می توان آن را بر روی انواع مختلفی از کاغذ ها چاپ نمود. انواع کاغذ های گلاسه و کتان و غیره می تواند در این بخش مورد استفاده قرار گیرند. نکته جالب توجه این که امروزه علاوه بر انواع مختلف کاغذ ها، استفاده از متریال های گوناگونی نظیر فلز، چوب و بسیاری از موارد دیگر نیز در این بخش کاربرد پیدا کرده است. به طور کلی هنگامی که قصد انتخاب کاغذ مناسب برای چاپ کارت ویزیت فوری را دارید باید این نکته را مد نظر قرار دهید که ارائه کارت ویزیت به گونه ای نمایش ویترین کار شماست و استفاده از کاغذهای با کیفیت و مستحکم می تواند اثرگذارتر باشد. کارت های ویزیت ممکن است تا سال ها نزد افراد باقی بمانند و به همین دلیل باید سعی کنید تا از متریال های با کیفیت و مناسب بهره ببرید.


کارت ویزیت گلاسه با روکــــــش UV براق
کارت ویزیت گلاسه با روکش سلفون براق
کارت ویزیت گلاسه با روکش سلفون مات
کارت ویزیت گلاسه با روکش سلفون مات برجسته

کارت ویزیت کتان (مقوای طرح دار)
کارت ویزیت کتان پلاســـتیک براق

کارت ویزیت لمینت مات برجسته
کارت ویزیت لمینت مات
کارت ویزیت لمینت براق

چاپ انواع لیبل کاغــــــذی در سایز های گوناگون (کارت ویزیت و ...)
چاپ انواع لیبل شیشه ای در سایز های گوناگون (کارت ویزیت و ...)

PVC 500
PVC 800 مات
PVC 760 براق
PVC 760 طـلایی
PVC 760 نقره ای
PVC 760 شیشیه ای مات
PVC 760 شیشیه ای براق

لمینت شیشیه ای براق
لمینت شیشیه ای مـات

کارت ویزیت سه بعدی (3D)
لطفاً جهت دریافت قیمت انواع خدمات چاپی و یا مشاوره با کارشناسان ما با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید: 
 
تلفـن تماس:  
------------- 700 900 66 (21) 98+ (10 خط ویژه)  
------------- 88 27 94 66 (21) 98+  
------------- 62 28 94 66 (21) 98+  
------------- 234 0 43 66 (21) 98+  
------------- 70 92 94 66 (21) 98+  
------------- 79 92 94 66 (21) 98+  
 
تلفن مستقیم چاپخانه: 48 و 47 22 90 66 (21) 98+  
 
همراه مسئول مقیم در چاپخانه: 09354000335  

فکس : 
داخلی 6

آدرس ايميل : 
66900700.com@gmail.com