آشنایی با چاپخانه نقش هنر

برخی از امکانات و خدمات مجموعه

چاپخانه نقش هنر با بهره گیری از دستگاه پلیت ستر مدل 2011، دستگاه 4.5 ورقی چهار رنگ همزمان، چند دستگاه دو ورقی 4 رنگ و 5 رنگ همزمان، دستگاه 2 ورقی 2 رنگ، دستگاه GTO چهار رنگ همزمان، دستگاه چاپ دیجیتال xerox و ... در خدمت شما مشتریان گرامی میباشد. 
برخی از خدمات مجموعه چاپ نقش هنر به شما عزیزان عبارتند از: 
 
» چاپ کاتالوگ و چاپ پوستر 
» چاپ کارت ویزیت 
» چاپ سربرگ و ست اداری 
» چاپ فاکتور و سرنسخه 
» چاپ بنر و فلکسی فیس 
» چاپ پلات و لمینت 
» چاپ پاکت و Shopping Bag 
» و ...
فروش انواع سازه های نمایشگاهی

فروش انواع سازه های نمایشگاهی

مسلما تمامي شرکت ها و موسسات با سازه هاي نمايشگاهي آشنايي داريد و انواع آنها را در نمايشگاههاي تبليغاتي و يا در مکان هاي ديگر ديده ايد. سازه هاي نمايشگاهي به ابزارهايي گفته مي شود که به منظور ديزاين غرفه هاي نمايشگاهي مورد استفاده قرار مي گيرد. استند نمايشگاهي، رول آپ، پاپ آپ، ميز کانتر و ... نمونه هاي معروف و بارز از سازه هاي نمايشگاهي هستند که به صورت گسترده اي مورد استفاده قرار مي گيرند. جالب است بدانيد: اين روزها سازه هاي نمايشگاهي به عنوان بازاريابي هم به کار مي رود و در خيلي از بانک ها و موسسات مي توانيد نمونه هاي مختلفي از اين سازه ها را ببنيد. از ويژگي هاي منحصر به فرد اين سازه ها مقاوم پذيري و جذابيت سبک ان و همچنين قابليت نصب راحت است که مي تواند نظر خيلي از مشتريان را به خود جلب کند. سازه هايي هستند با قابليت جابجائي، وزن مناسب، ايستائي مناسب و ماندگاري طولاني، هدف از توليد اين سازه ها کم کردن هزينه، نصب سريع و آسان و امکان حمل و نقل آنها است.
سازه های نمایشگاهی در انواع مختلفی طراحی، چاپ و ساخته می شوند که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.
رول آپ: یکی از منحصر به فردترین پرتابل نمایشگاهی است که به دلیل نصب راحت و سریع، محفوظ بودن چاپ، عدم اشغال فضا بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین برای چاپ این ابزار می توانید از چاپخانه نقش هنر بهره مند شوید.
کانتر: میز کانتر یکی از عنصرهای اصلی در غرفه آرایی است که به منظور ارائه اطلاعات و خدمات به مشتری به کار می رود. جالب است بدانید: یکی از بارزترین ویژگی میز کانتر با میز معمولی قابلیت نصب چاپ و قابل حمل بودن آن است.
استند نمایشگاهی: استند نمایشگاهی ابزاری خاص و جذاب برای نشان داده تصاویر گرافیکی است که به دلیل قابل حمل بودن و عدم اشغال فضای زیاد در تمام غرفه های نمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد.
پاپ آپ نمایشگاهی: پاپ آپ نمایشگاهی یکی از نمونه های جذاب، بروز و مؤثر در صنعت چاپ و چاپخانه است. پاپ آپ نمایشگاهی از دیگر ابزارهای تبلیغات است که نسبت به بقیۀ موارد، در ابعادی بسیار بزرگ تر و در عین حال دوست داشتنی تر و چشمگیر تر است. چند بار تا کنون از نمایشگاه ها، به ویژه نمایشگاه های تبلیغاتی دیدن کرده اید؟ قطعاً زیاد! یکی از جلوه های بصری نمایشگاه ها و یکی از چیزهایی که موجب القای حس بیزنس حرفه ای به بیننده می شود، همین پاپ آپ های نمایشگاهی هستند. چاپ پاپ آپ نمایشگاهی یکی از خدمات ارزندۀ چاپخانه های بزرگ و معتبر است. گاهی اوقات تبلیغات به شیوه های معمول و رایج آن طور که توقع می رود و هزینه می برد، در بالا بردن آمار فروش شما تأثیر گذار نیست. گاهی اوقات نیاز داریم تا خدمات یا کالاهایمان را بزرگ نمایی کرده و در اندازه ای چند برابر به رخ بکشانیم. دنیای دیده شدن است و دیده شدن!

سازۀ پاپ آپ
پاپ آپ نمایشگاهی به تبلیغات چاپ شده بر روی سطحی بزرگ و بنر مانند گفته می شود که مخصوص نصب در نمایشگاه ها، همایش ها، کنفرانس و سمینارها و حتی فروشگاه های بزرگ طراحی و چاپ می شود. پاپ آپ نمایشگاهی در ابعاد بزرگ چاپ می شود تا در فضای ویژۀ خود از مسافت دور و نزدیک دید کافی ایجاد کند. برای نصب و ایستایی پاپ آپ از سازه های مخصوصی استفاده می شود. سازه طوری طراحی و ساخته می شود که بتواند پاپ آپ را نگهداری کند، در واقع مثل پایه عمل می کند. سازه چون از آهن آلات ساخته می شود، وزن زیادی دارد. اما در عین حال شیوۀ ساخت و طراحی اش به گونه ای است که قابل باز و بسته شدن باشد و همچنین استفاده از کیف های چرخ دار، کار حمل و نقل آن را آسان کرده است. طرز قرار گرفتن پاپ آپ روی سازه با استفاده از آهن رباهایی صورت می گیرد که روی طرح تعبیه شده اند.

کاربرد پاپ آپ نمایشگاهی
پاپ آپ نمایشگاهی به طور کلی در عرصۀ نمایش تبلیغات و اعلان ها درون غرفه های یک نمایشگاه کارکرد دارد. سازۀ پاپ آپ نمایشگاهی همچنین در هتل ها، فروشگاه های بزرگ، کنفرانس های خبری به منظور اطلاع رسانی در همایش ها و اماکنی که مورد تجمع مردم است، نصب می گردد. زیبایی، اندازۀ بزرگ و قابل نصب بودن این سازه ها و همچنین خاصیت جلب توجه مخاطب باعث می شود، خیلی از افراد حقیقی و حقوقی در فکر سفارش یک پاپ آپ نمایشگاهی تبلیغاتی برای خود باشند. گاهی اوقات از خاصیت نور پردازی در بالای پاپ آپ استفاده می شود که بر تأثیر بیشتر جلوه های بصری آن می افزاید. در بسیاری موارد، هزینه های گزاف نمایشگاه ها، باعث می شود تا افراد یا سازمان ها از سازه های پاپ آپ برای مرز بندی غرفه ها استفاده کنند. با این احتساب، یک سازۀ پاپ آپ می تواند چندین منظوره باشد و شما با یک تیر چندین هدف را بزنید.
تبلیغات مؤثر
پاپ آپ نمایشگاهی یک روش ساده، جذاب، کم هزینه و در عین حال قدرتمند در تبلیغات است؛ تبلیغاتی در اندازه های بزرگ ویژه آنان که بزرگ می اندیشند و ایده های بزرگ در سر می پرورانند. شاید بتوان گفت هر یک از ابزاری های چاپی تبلیغاتی، چون کاتالوگ، بروشور، تراکت، فلایر، پوستر و بنر، کارت ویزیت یا ست اداری و یا چاپ نایلون های تبلیغاتی، به تنهایی قادر به بالا بردن نمودار فروش شما هستند. در عرصۀ تبلیغات، کارآمد بودن و مطرح شدن، به نوع دید شما و انتخاباتی که دارید، بستگی دارد. برای تبلیغات چاپی، هزاران راه پیش روی شماست. کافی است تصمیم به چاپ بگیرید، چاپخانه های زیادی چشم انتظار شما هستند. اما یک ذهن برتر، برتر می اندیشید و به همین نسبت در انتخاب و تصمیم گیری برتری خویش را حفظ می کند. تبلیغات چاپی عامل مؤثری بر افزایش تقاضا و عرضه است، اما این که چگونه و از طریق کدام چاپخانه و کدام گرافیست ها به چاپ تبلیغاتمان اقدام کنیم، کمک می کند که تبلیغات و هزینه ها به ثمر برسند.

یک انتخاب عالی
پاپ آپ های تبلیغاتی در حال حاضر جزء جدا نشدنی نمایشگاه ها هستند. یک انتخاب عالی برای تبلیغ راحت و کم هزینه که به دلیل استحکام و مقاومت سازه مورد رضایت همگان است. به طور کلی امکان نصب آسان و حمل و نقل بدون درد سر که از تقبل هزینه های سنگین شما را بی نیاز می سازد، همچنین سرعت در عملیات نصب و برپایی پاپ آپ، از ویژگی های مطلوب یک ابزار تبلیغی است که پاپ آپ حاوی آن‌هاست. پاپ آپ در کنار استندهای تبلیغی، سازه های پر قدرتی در امر غرفه آرایی در نمایشگاه ها به شمار می روند. پاپ آپ ها به دلیل ویژگی های برجسته ای که دارند، در جلب توجه مشتری بسیار تأثیر گذارند. در طراحی و چاپ پاپ آپ ظرایف طراحی از قبیل رنگبندی، الگو، فونت و تصاویر باید به خوبی رعایت گردند. ممکن است مخاطب شما در حال گذر به پاپ آپ نگاهی بیندازد و بگذرد. پاپ آپ باید طوری طراحی شود که در همین نگاه گذرا پیام را منتقل کرده باشد. در محتوای پاپ آپ هم باید به اختصار و گزیده گویی توجه داشت، کم ترین کلام در مقابل بیشترین معانی. جلوۀ بصری پاپ آپ هم ارزش فوق العاده ای دارد یعنی هرچه در طراحی گزینه های چاپی و تبلیغاتی دیگر دقت می کردیم، در چاپ پاپ آپ این دقت دو برابر می شود.
نقش چاپخانه در کیفیت پاپ آپ نمایشگاهی
پاپ آپ های نمایشگاهی به دلیل ابعاد و ارتفاعی که دارند در حکم صحنه آرا و غرفه آرا هم عمل می کنند. بنابراین در حد تبلیغات کوچک نیستند که در صورت نگاه کردن به چشم خوش بیایند یا خیر. سازه های پاپ آپ، از دور همۀ چشم ها را به خود معطوف می کنند پس باید بیشتر و بیشتر در طراحی و رنگنبندی اش دقت کرد. پاپ آپ های نمایشگاهی را هر چاپخانه ای نمی تواند چاپ کند و در اختیار مشتری بگذارد، تنها چاپخانه های بزرگ و مجرب قادر به طراحی و چاپ با کیفیت و مثمر ثمر پاپ آپ و استندهای نمایشگاهی هستند. اگر تصمیمتان را گرفته اید و قصد سفارش یک پاپ آپ نمایشگاهی دارید، انتخاب چاپخانۀ خوب را از خاطر نبرید.
لطفاً جهت دریافت قیمت انواع خدمات چاپی و یا مشاوره با کارشناسان ما با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید: 
 
تلفـن تماس:  
------------- 700 900 66 (21) 98+ (10 خط ویژه)  
------------- 88 27 94 66 (21) 98+  
------------- 62 28 94 66 (21) 98+  
------------- 234 0 43 66 (21) 98+  
------------- 70 92 94 66 (21) 98+  
------------- 79 92 94 66 (21) 98+  
 
تلفن مستقیم چاپخانه: 48 و 47 22 90 66 (21) 98+  
 
همراه مسئول مقیم در چاپخانه: 09354000335  

فکس : 
داخلی 6

آدرس ايميل : 
66900700.com@gmail.com