آشنایی با چاپخانه نقش هنر

برخی از امکانات و خدمات مجموعه

چاپخانه نقش هنر با بهره گیری از دستگاه پلیت ستر مدل 2011، دستگاه 4.5 ورقی چهار رنگ همزمان، چند دستگاه دو ورقی 4 رنگ و 5 رنگ همزمان، دستگاه 2 ورقی 2 رنگ، دستگاه GTO چهار رنگ همزمان، دستگاه چاپ دیجیتال xerox و ... در خدمت شما مشتریان گرامی میباشد. 
برخی از خدمات مجموعه چاپ نقش هنر به شما عزیزان عبارتند از: 
 
» چاپ کاتالوگ و چاپ پوستر 
» چاپ کارت ویزیت 
» چاپ سربرگ و ست اداری 
» چاپ فاکتور و سرنسخه 
» چاپ بنر و فلکسی فیس 
» چاپ پلات و لمینت 
» چاپ پاکت و Shopping Bag 
» و ...
انواع خدمات چـــــــــــاپ CD و DVD

انواع خدمات چـــــــــــاپ CD و DVD

چاپ dvd و cd با لوگو و مشخصات کسب وکارها امروزه به جهت حفاظت از دستاوردهاي آن ها به طور گسترده اي انجام مي شود. هويتي که چاپ dvd و cd به اين لوح کروي نوري مي دهد؛ همانند شناسنامه براي آن محصول يا کالايي که اطلاعات آن در cd و dvd ذخيره شده عمل مي کند.
چاپ dvd و cd در ميان ساير محصولات چاپي که مجموعه تبليغاتي هر سازمان و شرکتي را تشکيل مي‌دهد، داستان ديگري دارد. cd و dvd ديگر کاغذ و پارچه و چرم و... نيستند که ريشه در طبيعت داشته و به وسعت تاريخ شجره نامه داشته باشند. cd و dvd لوح دايره اي شکل نوري هستند؛ که در قرن بيستم براي ذخيره اطلاعات به بشر معرفي شدند و زاده دست انسان‌ها هستند. عمر Cd از dvd بيشتر است در سال 1980 به دنيا آمد و جاي خود را در آموزش و بعد تجارت و بازاريابي باز کرد. Dvd برادر کوچک‌تر است که در سال 1996 به دنيا معرفي شد و از برادر خود در ذخيره اطلاعات در حجم بيشتر، موفق تر است؛ اگرچه خميرمايه هردو يکي است، هر دو از چهار لايه؛ پلي کربنات، لايه براق منعکس‌کننده آلومينيوم، لايه محافظ لاکي و لايه تزئيني چاپي تشکيل‌شده‌اند. اين دو برادر در راستاي هم طي اين سال ها تنوع بيشتري يافته و تخصصي تر شده اند، به‌طوري‌که در هنگام تصميم گيري براي چاپ dvd و cd، اولين سؤالي که بايد پاسخ داده شود اين است؛ قرار است چه نوع اطلاعاتي و با چه حجمي در آن‌ها ذخيره شود؛ بنا بر پاسخ سؤال‌ها معلوم مي شود شما در چاپ dvd و cd کدام‌يکي و کدام نوع را بايد انتخاب کنيد. محتواها معمولاً صوتي يا صوتي و تصويري و يا عکس هستند و غير از در نظر گرفتن حجم آن‌ها، قابل بازنويسي بودن نيز در انتخاب مؤثر خواهد بود؛ بنابراين قبل از اقدام به سفارش چاپ dvd و cd موارد فوق را کاملاً بررسي نماييد.

چرا چاپ dvd و cd؟

شاید هنگام سفارش چاپ dvd و cd با خود بیندیشید؛ آیا در دنیای ایمیل و ارسال فایل در شبکه‌های اجتماعی باز لزومی به استفاده از cd و dvd و هزینه برای چاپ dvd و cd وجود دارد. این تردید حق شماست.
چرا چاپ dvd و cd؟
شاید هنگام سفارش چاپ dvd و cd با خود بیندیشید؛ آیا در دنیای ایمیل و ارسال فایل در شبکه‌های اجتماعی باز لزومی به استفاده از cd و dvd و هزینه برای چاپ dvd و cd وجود دارد. این تردید حق شماست.
با خود تصور کنید وسیله یا دستگاهی برای اولین بار در شرکت یا سازمان خود خریده اید، نحوه استفاده از آن را کسی نمی داند، شما در شهر کوچک و دورافتاده ای سکونت دارید که سازنده آن دستگاه برای استقرار نماینده خود در آن شهر توجیهی ندارد، آیا حاضرید هزینه اضافی پرداخت کنید و نیروی متخصصی را برای آموزش دعوت کنید بیاید؟ اگر دستگاه شما بسیار حیاتی و گران‌قیمت باشد، توجیه دارد که به‌جای پذیرش ریسک آسیب زدن به دستگاه و تراشیدن هزینه گزاف برای تعمیر و یا تعویض قطعات، هزینه کمک گرفتن از نیروی متخصص که به مراتب خیلی کمتر خواهد بود را تقبل کنید، البته قابل‌ذکر است؛ هیچ کوزه گری فوت آخر کوزه خود را به دیگران نخواهد آموخت؛ بنابراین اگر نیروی در درون اداره و سازمان شما آموزش نبیند، شما به‌طور مداوم به نیروی متخصص بیرونی نیاز خواهید یافت و اگر آن شرکت سازنده اقدام به چاپ dvd و cd کرده باشد در کنار آموزش های حضوری که نیروهای شما می توانند ببینند بسیار کمک‌کننده‌تر خواهد بود. در دنیای فنّاوری که همه ما با آن درگیر هستیم، خیلی از کارها دیگر دستی انجام نمی شود و نرم‌افزارهای مختلف به‌منظور پیشبرد کارهای بشر، هرروزه طراحی و معرفی می گردند. مطمئناً شما با بسیاری از این نرم‌افزارها مواجه شده اید. شرکت های طراحی کننده این نرم‌افزارها برای محافظت از حقوق خود اقدام به رایت و چاپ dvd و cd با ارم و مشخصات خود همراه با رمزگذاری می کنند و منبع درامد آن‌ها به این صورت تأمین می-شود. به‌طوری‌که امروزه شرکت های فن آوری اطلاعات جزء پول‌سازترین شرکت ها هستند. در بقیه کسب‌وکارها هم شرکت‌ها برای محافظت از دستاوردهای خود چاره ای جز ارائه اطلاعات در قالب رایت و چاپ dvd و cd با لوگو مخصوص خود ندارند. مؤسسات آموزشی به اهمیت استفاده از صنعت چاپ dvd و cd به‌خوبی پی برده‌اند و متوجه شده اند نه‌تنها استفاده از cd و dvd و چاپ dvd و cd با طرح مخصوص خودشان از زحمات آن‌ها محافظت می کند، بلکه در آموزش مؤثرتر است، مخاطبان با دقت بیشتری به مطالب cd و dvd توجه می کنند تا آن‌که آموزش را درگوشی و در قالب کلیپ و فیلم و عکس ببینند. این مطالبی که گفته شد یک‌سوی ماجراست، سوی دیگر جنبه تبلیغاتی چاپ dvd و cd برای سازمان و یا شرکت ارائه‌دهنده cd و dvd با طرح مخصوص خودش است.

بین هزاران cd و dvd با طرح مشابه، شما برای پیدا کردن cd یا dvd که درباره موضوعی کاملاً تخصصی آموزش داده آیا دچار مشکل نخواهید شد؟ مخصوصاً زمانی که مدت زیادی از زمان دریافت آن گذشته باشد و یا یادداشت ما بر روی آن کم رنگ شده باشد. بارها تجربه کرده ایم زمانی که عجله داریم زمین و زمان همدست خواهند شد تا چیزی که در پی آن هستیم پیدا نشود؛ بنابراین شرکتی که cd و dvd خود را با چاپ dvd و cd به آرم و توضیحات محصول خود مزین می‌کند، اینجاست که می تواند مطمئن باشد هزینه او هدر نرفته است؛ زیرا ما در یاد خواهیم نگه داشت که سعی کنیم cd و dvd را بخریم که آن قدر به کار خود مطمئن هست و به‌راحتی ما اهمیت می‌دهد که برای معرفی خود در cd و dvd، هزینه چاپ dvd و cd را پرداخت کرده است. امروزه محصولات تقلبی بسیاری وارد بازار می‌شود و با توجه به افزایش قیمت ها به خاطر منفعت‌طلبی عده ای با محصولات تقلبی بیشتری روبرو خواهیم شد؛ بنابراین برای محافظت از برند خودتان، یکی از بهترین راه ها، چاپ dvd و cd خواهد بود، یعنی شناسنامه دار کردن محصولاتتان که هنگام خرید هم با سایر محصولات و خدمات شما آشنایی پیدا کنند و هم مطمئن باشند جنس اصلی را خریداری می کنند. درست است؛ هزینه شما کمی بالاتر می‌رود، اما تبلیغی که در اصل بودن محصول شما انجام می دهد، حفاظتی که از برند شما انجام می دهد تا مشتری با خرید محصولات تقلبی از شما زده نشود و مشتری‌هایتان را به‌ناحق از دست ندهید. معرفی و بازاریابی مستقیمی که درباره سایر کالاها و خدمات شما انجام می‌دهد که می‌تواند منجر به فروش شود. هزینه توجیه می شود.
با چاپ dvd و cd در موسسه منصف و خلاق که کاری باکیفیت باقیمت مناسب ارائه می دهد و پیام‌های جذاب و مفیدی که به‌طور خلاقانه ای در cd و dvd ارائه می دهید، در طولانی‌مدت سرمایه‌گذاری مفیدی برایتان خواهد بود.

هزینه چاپ dvd و cd
چاپ dvd و cd با دو روش استفاده از چسباندن برچسب‌های گرد از جنس گلاسه بر روی cd و dvd و روش استفاده از جنس پرینتیبل برای cd و dvd انجام می شود. درروش اول احتمال صاف نبودن و خش افتادن بر روی cd و dvd وجود دارد. روش دوم چاپ dvd و cd با دستگاه های مخصوص انجام می شود که گران‌تر از روش اول است.

بین هزاران cd و dvd با طرح مشابه، شما برای پیدا کردن cd یا dvd که درباره موضوعی کاملاً تخصصی آموزش داده آیا دچار مشکل نخواهید شد؟ مخصوصاً زمانی که مدت زیادی از زمان دریافت آن گذشته باشد و یا یادداشت ما بر روی آن کم¬رنگ شده باشد. بارها تجربه کرده¬ایم زمانی که عجله داریم زمین و زمان همدست خواهند شد تا چیزی که در پی آن هستیم پیدا نشود؛ بنابراین شرکتی که cd و dvd خود را با چاپ dvd و cd به آرم و توضیحات محصول خود مزین می‌کند، اینجاست که می¬تواند مطمئن باشد هزینه او هدر نرفته است؛ زیرا ما در یاد خواهیم نگه داشت که سعی کنیم cd و dvd را بخریم که آن¬قدر به کار خود مطمئن هست و به‌راحتی ما اهمیت می‌دهد که برای معرفی خود در cd و dvd، هزینه چاپ dvd و cd را پرداخت کرده است. امروزه محصولات تقلبی بسیاری وارد بازار می‌شود و با توجه به افزایش قیمت¬ها به خاطر منفعت‌طلبی عده¬ای با محصولات تقلبی بیشتری روبرو خواهیم شد؛ بنابراین برای محافظت از برند خودتان، یکی از بهترین راه¬ها، چاپ dvd و cd خواهد بود، یعنی شناسنامه¬دار کردن محصولاتتان که هنگام خرید هم با سایر محصولات و خدمات شما آشنایی پیدا کنند و هم مطمئن باشند جنس اصلی را خریداری می¬کنند. درست است؛ هزینه شما کمی بالاتر می‌رود، اما تبلیغی که در اصل بودن محصول شما انجام می¬دهد، حفاظتی که از برند شما انجام می¬دهد تا مشتری با خرید محصولات تقلبی از شما زده نشود و مشتری‌هایتان را به‌ناحق از دست ندهید. معرفی و بازاریابی مستقیمی که درباره سایر کالاها و خدمات شما انجام می‌دهد که می‌تواند منجر به فروش شود. هزینه توجیه می¬شود.
با چاپ dvd و cd در موسسه منصف و خلاق که کاری باکیفیت باقیمت مناسب ارائه می¬دهد و پیام‌های جذاب و مفیدی که به‌طور خلاقانه¬ای در cd و dvd ارائه می¬دهید، در طولانی‌مدت سرمایه‌گذاری مفیدی برایتان خواهد بود.

هزینه چاپ dvd و cd
چاپ dvd و cd با دو روش استفاده از چسباندن برچسب‌های گرد از جنس گلاسه بر روی cd و dvd و روش استفاده از جنس پرینتیبل برای cd و dvd انجام می¬شود. درروش اول احتمال صاف نبودن و خش افتادن بر روی cd و dvd وجود دارد. روش دوم چاپ dvd و cd با دستگاه¬های مخصوص انجام می¬شود که گران‌تر از روش اول است.
لطفاً جهت دریافت قیمت انواع خدمات چاپی و یا مشاوره با کارشناسان ما با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید: 
 
تلفـن تماس:  
------------- 700 900 66 (21) 98+ (10 خط ویژه)  
------------- 88 27 94 66 (21) 98+  
------------- 62 28 94 66 (21) 98+  
------------- 234 0 43 66 (21) 98+  
------------- 70 92 94 66 (21) 98+  
------------- 79 92 94 66 (21) 98+  
 
تلفن مستقیم چاپخانه: 48 و 47 22 90 66 (21) 98+  
 
همراه مسئول مقیم در چاپخانه: 09354000335  

فکس : 
داخلی 6

آدرس ايميل : 
66900700.com@gmail.com